2020-01-07

2019-2020 Bahar Yarıyılı Mülakata Alınacak Adayların Listesi



TNKÜ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

2019-2020 BAHAR DÖNEMİ LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARINA BAŞVURANLARDAN 15 OCAK 2020 Çarşamba günü Saat: 10:00’da Başvurduğu Anabilim Dalının Bulunduğu Fakültede MÜLAKATA GİRECEK OLAN ADAYLARIN LİSTESİ (Yabancı uyruklu öğrenci adayları hariç)

 

ÖNEMLİ: Mülakat sınavına girmeye hak kazanan tüm adayların online başvuru sisteminden aldıkları Online Başvuru Formu ile birlikte belirtilen saatte (saat 10:00) başvuru yaptığı Anabilim Dalında bulunmaları gerekmektedir.

(Doktora programı listesi 1. sayfa, Yüksek Lisans programı listesi 1. - 7. sayfalardadır.)

 

DOKTORA

S.No

Adı-Soyadı

Anabilim Dalı

Alanı

1

FATMA SEREN SAĞIR

Bahçe Bitkileri (DK)

 

1

BUSE SALBAŞ

Biyosistem Müh. (DK)

Arazi ve Su Kaynakları

2

ERDEM BAHAR

Biyosistem Müh. (DK)

Arazi ve Su Kaynakları

1

SULTAN MURAT YILMAZ

Biyosistem Müh. (DK)

Tarımda Enerji Sis.

2

MERVE EREMKERE

Biyosistem Müh. (DK)

Tarımda Enerji Sis.

1

ZÜLEYHA UYKAN

Biyosistem Müh. (DK)

Tarımda Mak. Sist.

2

FATİH ÖZEN

Biyosistem Müh. (DK)

Tarımda Mak. Sist.

1

ÇAĞRI AKMAN

Fizik (DK)

 

1

MÜESSER YALÇINKAYA

Gıda Mühendisliği (DK)

 

2

KADRİYE ŞEN

Gıda Mühendisliği (DK)

 

1

TARIK UÇAR

Tarımsal Biyoteknoloji (DK)

 

2

MEHMET ÖZKAN

Tarımsal Biyoteknoloji (DK)

 

3

ADNAN AKCAN

Tarımsal Biyoteknoloji (DK)

 

1

ZEYNEP ÖNAL

Zooteknl (DK)

 

 

YÜKSEK LİSANS

S.No

Adı-Soyadı

Anabilim Dalı

Alanı

1

HEDİYE BAKTİMUR

Bahçe Bitkileri (YL)

 

2

YUSUF ERHAN KAYA

Bahçe Bitkileri (YL)

 

3

BURCU NUR SEVGİLİ

Bahçe Bitkileri (YL)

 

4

SONER KAYA

Bahçe Bitkileri (YL)

 

5

EMRE YÜCEL

Bahçe Bitkileri (YL)

 

6

BERKAY ADLI

Bahçe Bitkileri (YL)

 

1

ARİFE YILDIZ

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

2

SEMİH ŞEN

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

3

RAŞİT ŞENGÜN

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

4

SERKAN KALKAN

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

5

İREM SENA TEKİN

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

6

HİLAL GÜVEN

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

7

GİZEM IRMAK

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

8

HİLAL ERİSEV

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

9

AYŞİN BULUŞ

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

10

MUSTAFA BATUHAN ÇORA

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

11

LÜTFİ GÜL

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

12

DUYGU GÜNGÖR

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

13

ZEYNEP KOCATEPE

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

14

SEMANUR ÇÖKEKOĞLU

Bilgisayar Mühendisliği (YL)

 

1

ÖZDEN ÖZER

Bitki Koruma (YL)

Fitopatoloji

2

YUSUF AKBİLEK

Bitki Koruma (YL)

Fitopatoloji

3

EGE UYANIK

Bitki Koruma (YL)

Fitopatoloji

4

MEHMET SÜZGEN

Bitki Koruma (YL)

Fitopatoloji

1

GÖKALP BAŞOL

Biyoloji (YL)

 

2

ESAD ESEOĞLU

Biyoloji (YL)

 

3

SÜLEYMAN BOZDEMİR

Biyoloji (YL)

 

4

IRMAK DENİZ

Biyoloji (YL)

 

5

ÇETİN GÖLİTEKİN

Biyoloji (YL)

 

6

CAN AKSOĞAN

Biyoloji (YL)

 

7

ÖZGE ÖZERDEM İLİK

Biyoloji (YL)

 

8

MEDİHA NUR EVREN

Biyoloji (YL)

 

9

BERRİN ŞAHİN

Biyoloji (YL)

 

1

SAMET MORAY

Biyosistem Müh. (YL)

Arazi ve Su Kay.

2

EBRU NUR MAMAN

Biyosistem Müh. (YL)

Arazi ve Su Kay.

3

UĞURTAN AKYÜREK

Biyosistem Müh. (YL)

Arazi ve Su Kay.

4

BENSU ATMAN

Biyosistem Müh. (YL)

Arazi ve Su Kay.

5

MUSTAFA HÜREL SANGÜR

Biyosistem Müh. (YL)

Arazi ve Su Kay.

6

MERVE ORUÇ

Biyosistem Müh. (YL)

Arazi ve Su Kay.

7

ELİF ARSLAN YILDIRIM

Biyosistem Müh. (YL)

Arazi ve Su Kay.

8

ERCAN DEREBAŞI

Biyosistem Müh. (YL)

Arazi ve Su Kay.

1

GÖKHAN ŞENLİK

Biyosistem Müh. (YL)

Tar. Enerj. Sis.

2

CEM İBRAHİM DÖLGEN

Biyosistem Müh. (YL)

Tar. Enerj. Sis.

3

BATUHAN YÖRÜKCÜ

Biyosistem Müh. (YL)

Tar. Enerj. Sis.

4

MELİS İNCİ GİRAY

Biyosistem Müh. (YL)

Tar. Enerj. Sis.

1

SEMİHA ÇETİN

Biyosistem Müh. (YL)

Tarımda Mak. Sist.

2

SALİH ÇAYLALI

Biyosistem Müh. (YL)

Tarımda Mak. Sist.

3

ÖZCAN ÖZGENÇ

Biyosistem Müh. (YL)

Tarımda Mak. Sist.

4

GÜLER ANGAY

Biyosistem Müh. (YL)

Tarımda Mak. Sist.

5

ALİ HAKAN DOĞANUZ

Biyosistem Müh. (YL)

Tarımda Mak. Sist.

6

GÜLÇİN KARLICA

Biyosistem Müh. (YL)

Tarımda Mak. Sist.

7

BETÜL ORDU

Biyosistem Müh. (YL)

Tarımda Mak. Sist.

8

GÖKALP BAŞOL

Biyosistem Müh. (YL)

Tarımda Mak. Sist.

9

ULAŞ SARIKAYA

Biyosistem Müh. (YL)

Tarımda Mak. Sist.

10

MEHTAP ÇİÇEK

Biyosistem Müh. (YL)

Tarımda Mak. Sist.

1

CELAL SUNGUN

Çevre Mühendisliği (YL)

 

2

İSMAİL YERLİKAYA

Çevre Mühendisliği (YL)

 

3

KADİR HACITEMELOĞLU

Çevre Mühendisliği (YL)

 

4

FATİH YÜKSEL

Çevre Mühendisliği (YL)

 

5

DİLDE NAZ TERZİOĞLU

Çevre Mühendisliği (YL)

 

6

MİR SERVAN UÇKAN

Çevre Mühendisliği (YL)

 

7

İREM SAĞAR

Çevre Mühendisliği (YL)

 

8

ŞEYMA SİMAY AYHAN

Çevre Mühendisliği (YL)

 

9

FEYZA GÖNÜL

Çevre Mühendisliği (YL)

 

10

BANU OĞUZ

Çevre Mühendisliği (YL)

 

11

MAHİNUR KÜÇÜKÖNDER

Çevre Mühendisliği (YL)

 

12

İBRAHİM İNCİ

Çevre Mühendisliği (YL)

 

13

ÇİSEM ÇORLU

Çevre Mühendisliği (YL)

 

14

BUSE ORHUN

Çevre Mühendisliği (YL)

 

15

ELİF UZ

Çevre Mühendisliği (YL)

 

16

SENA KENAN

Çevre Mühendisliği (YL)

 

1

NUMAN DERDA ÖZKUTLU

Elektr ve Haberleşme Müh. (YL)

 

2

KADİR CEM ÖZDEMİR

Elektr ve Haberleşme Müh. (YL)

 

3

KORAY ÖZTÜRK

Elektr ve Haberleşme Müh. (YL)

 

4

MERT DALLI

Elektr ve Haberleşme Müh. (YL)

 

5

CANSU KAYHAN

Elektr ve Haberleşme Müh. (YL)

 

6

MUSTAFA YILMAZ

Elektr ve Haberleşme Müh. (YL)

 

7

GAMZE KARAN

Elektr ve Haberleşme Müh. (YL)

 

1

ÇİLEM ONAY

Endüstri Müh. (YL)

 

2

RASİM KILINÇ

Endüstri Müh. (YL)

 

3

ERHAN BAK

Endüstri Müh. (YL)

 

4

MERVE GÜREL

Endüstri Müh. (YL)

 

5

ERKAN BALTA

Endüstri Müh. (YL)

 

6

FATMA SELCEN BOZKURT

Endüstri Müh. (YL)

 

7

HANDE KÜBRA SETKAYA

Endüstri Müh. (YL)

 

8

HÜSEYİN CAN USLU

Endüstri Müh. (YL)

 

9

HİLAL ÖZDİL

Endüstri Müh. (YL)

 

10

GİZEM IRMAK

Endüstri Müh. (YL)

 

11

YUSUF MELİH MERİÇLİ

Endüstri Müh. (YL)

 

12

MEHMET FİLİZ

Endüstri Müh. (YL)

 

13

ÇAĞIN ÇEVİK

Endüstri Müh. (YL)

 

14

MURAT DURAK

Endüstri Müh. (YL)

 

15

İSMAİL DEMİRKAYA

Endüstri Müh. (YL)

 

16

BELGİNAR KURTULMUŞ

Endüstri Müh. (YL)

 

17

İSMET NECMEDDİN HALICI

Endüstri Müh. (YL)

 

18

SERHAD YAVUZCAN

Endüstri Müh. (YL)

 

19

BARIŞ YALDIRAN

Endüstri Müh. (YL)

 

20

SİMGE CANITEZ

Endüstri Müh. (YL)

 

21

HAYDAR GÖKGÖZ

Endüstri Müh. (YL)

 

22

SERCAN ÖZGERÇEK

Endüstri Müh. (YL)

 

23

HİLAL GÜVEN

Endüstri Müh. (YL)

 

24

İLKAY KAYA

Endüstri Müh. (YL)

 

25

TUNAHAN GÜNAY

Endüstri Müh. (YL)

 

26

EFE CAN GÜREL

Endüstri Müh. (YL)

 

27

ZEYNEP KOCATEPE

Endüstri Müh. (YL)

 

28

TUGAY ÖZDİL

Endüstri Müh. (YL)

 

1

FATMA SELCEN BOZKURT

Fizik (YL)

 

2

ÇETİN GÖLİTEKİN

Fizik (YL)

 

3

BARIŞ YALDIRAN

Fizik (YL)

 

4

HALİT SOY

Fizik (YL)

 

1

NURAY COŞAR

Gıda Mühendisliği (YL)

 

2

SİMGE GEÇTOGAN

Gıda Mühendisliği (YL)

 

3

BURCU BÜYÜKİŞCAN

Gıda Mühendisliği (YL)

 

4

KORAY TAŞKIN

Gıda Mühendisliği (YL)

 

5

HALİT MUHAMMED ÇELEBİ

Gıda Mühendisliği (YL)

 

6

ÖZGE YÜKSEL

Gıda Mühendisliği (YL)

 

7

BEYZA NUR ERTUĞRUL

Gıda Mühendisliği (YL)

 

8

ÖZGE KURTARMIŞ

Gıda Mühendisliği (YL)

 

9

MEDİNE ŞEVVAL ORDUHAN

Gıda Mühendisliği (YL)

 

10

MEVLÜDE ÇALIŞKAN

Gıda Mühendisliği (YL)

 

11

TÜRKAN İLAYDA BÜK

Gıda Mühendisliği (YL)

 

12

SEVİLAY YİĞİT

Gıda Mühendisliği (YL)

 

13

HİLAL KARADEMİR

Gıda Mühendisliği (YL)

 

14

BİLGE AFŞAROĞLU

Gıda Mühendisliği (YL)

 

15

NECDET UMURCAN BEKAR

Gıda Mühendisliği (YL)

 

16

MEVLÜDE ÇALIŞKAN

Gıda Mühendisliği (YL)

 

17

ŞİRİN ARSLAN

Gıda Mühendisliği (YL)

 

18

GİZEM BULUNTİ

Gıda Mühendisliği (YL)

 

19

İZLEM SAKALLI

Gıda Mühendisliği (YL)

 

20

SERAP ÇİFTÇİ

Gıda Mühendisliği (YL)

 

21

YUSUF ACAR

Gıda Mühendisliği (YL)

 

22

SELİN ÖZLÜ

Gıda Mühendisliği (YL)

 

23

SÜMEYYE YÜCE

Gıda Mühendisliği (YL)

 

24

UĞUR YORULMAZ

Gıda Mühendisliği (YL)

 

25

ÖMER ÜVET

Gıda Mühendisliği (YL)

 

26

BAHAR KIRĞIN

Gıda Mühendisliği (YL)

 

27

BÜŞRA SEVİNÇ

Gıda Mühendisliği (YL)

 

28

ÖMER CEM ÖZDEMİR

Gıda Mühendisliği (YL)

 

1

HALİL İBRAHİM AKGÜL

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

2

AHMET SARIKURT

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

3

DUYGU KÜÇÜKOĞLU

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

4

ERSİN TEMEL

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

5

MEHMET FATİH DEMİR

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

6

ANIL DURAK

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

7

MÜCAHİT ÖZTÜRK

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

8

FADİM DEFNE BENYARAR

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

9

AYLA OCAK

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

10

MUHAMMED HÜSEYİN DUZCU

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

11

AYKUT AKDAĞ

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

12

ADEM DENİZ

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

13

AHSEN BAYRAM

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

14

ERKUT BİLEN

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

15

SACİT ÖZDEMİR

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

16

YAŞAR DÜLGER

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

17

ELANUR NALLI

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

18

CEM ÇELİK

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

19

COŞKUN CAN BAKAR

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

20

ARİF ZİNNUR YILMAZ

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

21

HASAN BAŞ

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

22

ÖZGÜR BARAN KAYAŞ

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

23

NEBİ GÖKGÖZ

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

24

ERDİNÇ ŞAHİN

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

25

BİLGE CAN EKİCİ

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

26

OSMAN KARATAŞ

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

27

MUHAMMET ÜNĞAN

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

28

AHMET TAHA CİMİNLİ

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

29

ÖMER BİTİKLİ

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

30

EMRAH ŞEKER

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

31

HALUK YAŞAR BAYKUL

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

32

FEYZA KABLAN

İnşaat Mühendisliği (YL)

 

1

SONAY ŞEMEN

Kimya (YL)

Analitik Kimya

2

KADİR GÜNEŞ

Kimya (YL)

Analitik Kimya

3

MEDİHA NUR EVREN

Kimya (YL)

Anorganik Kimya

4

BEGÜM KOÇAŞ

Kimya (YL)

Fiziko Kimya

5

YAĞMUR İÇÖZ

Kimya (YL)

Fiziko Kimya

6

KADRİYE TÜRK

Kimya (YL)

Organik Kimya

7

HACER MUTLU

Kimya (YL)

Organik Kimya

8

SEVAL ÖZDEMİR

Kimya (YL)

Organik Kimya

9

EMİNE KARADAĞ

Kimya (YL)

Organik Kimya

1

ALİ BORA AKKOÇ

Makine Müh. (YL)

 

2

ÖMER ÇETİN

Makine Müh. (YL)

 

3

ÇİLEM ONAY

Makine Müh. (YL)

 

4

RASİM KILINÇ

Makine Müh. (YL)

 

5

ERSİN KAYA

Makine Müh. (YL)

 

6

SERKAN EREN

Makine Müh. (YL)

 

7

BUĞRA BUZ

Makine Müh. (YL)

 

8

ŞEVKET BERKAY ASLAN

Makine Müh. (YL)

 

9

NİHAL ÇAKAR

Makine Müh. (YL)

 

10

FURKAN BERAT GENÇ

Makine Müh. (YL)

 

11

ERKUT AY

Makine Müh. (YL)

 

12

AHMET TAYLAN ÖZTÜRK

Makine Müh. (YL)

 

13

YASİN TOPÇU

Makine Müh. (YL)

 

14

EZGİ FELAT KAÇMAZ

Makine Müh. (YL)

 

15

ALP BÜYÜKBAYRAKTAR

Makine Müh. (YL)

 

16

MEHMET FİLİZ

Makine Müh. (YL)

 

17

SERHAD YAVUZCAN

Makine Müh. (YL)

 

18

AHMET ERKURT

Makine Müh. (YL)

 

19

MURAT KAYA

Makine Müh. (YL)

 

20

ERAY NİŞANCI

Makine Müh. (YL)

 

21

SAVAŞ GÜNEL

Makine Müh. (YL)

 

22

ŞENOL ÇEBİ

Makine Müh. (YL)

 

23

EMRAH BOZDAĞ

Makine Müh. (YL)

 

24

HAYDAR GÖKGÖZ

Makine Müh. (YL)

 

25

MUHAMMED BEŞİR YÜCE

Makine Müh. (YL)

 

26

BATUHAN YÖRÜKCÜ

Makine Müh. (YL)

 

27

ALİ ŞAKİR İNGENÇ

Makine Müh. (YL)

 

28

ÖMER PİRİ

Makine Müh. (YL)

 

29

BERK EROL

Makine Müh. (YL)

 

30

EKREM EMENGEN

Makine Müh. (YL)

 

31

ANIL YAVUZ

Makine Müh. (YL)

 

32

HASAN KAYA

Makine Müh. (YL)

 

33

FATİH KILINÇARSLAN

Makine Müh. (YL)

 

34

ALPER METİN

Makine Müh. (YL)

 

35

ERKAN YILMAZ

Makine Müh. (YL)

 

36

MAHMUT POLAT

Makine Müh. (YL)

 

37

İBRAHİM SAKA

Makine Müh. (YL)

 

38

DOĞUKAN YÖNEL

Makine Müh. (YL)

 

39

MERTCAN ÜÇGÜL

Makine Müh. (YL)

 

1

PINAR KÖSE

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

2

SEYYİT AHMET GEÇGEL

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

3

ÖMER ÇAKIR

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

4

HEDİYE BAKTİMUR

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

5

ÖZGE NUR AYDIN

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

6

MEHMET SOLAKOĞLU

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

7

BERKAY ADLI

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

8

OĞUZ ALAN

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

9

YASEMİN DUYGU BOLAT

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

10

KAAN ÖZTÜRK

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

11

BURCU GÜL DİDEM KOCABAL

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

12

NİLDA ARDA

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

13

DÖNDÜ TOPAL

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

14

AYÇA NEGİŞ

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

15

ERCAN DEREBAŞI

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

16

AYŞEN KART ÇALIŞKAN

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

17

NURAN DOKCU

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

18

EMİNE ERDOĞDU

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

19

BURAKHAN KOTAN

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

20

BUSENUR YAMAN

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

21

DİLARA ÖZKAYMAZ

Peyzaj Mimarlığı (YL)

 

1

HALİL ERGÜÇLÜ

Tarım Ekonomisi (YL)

 

2

MUHAMMED ERAY ÜNVER

Tarım Ekonomisi (YL)

 

3

MÜMTAZ EKİZ

Tarım Ekonomisi (YL)

 

4

İBRAHİM BAYINDIR

Tarım Ekonomisi (YL)

 

5

ALPER BAĞCI

Tarım Ekonomisi (YL)

 

6

SEDA NUR ÇELİK

Tarım Ekonomisi (YL)

 

7

ÖZGÜR YAVAŞ

Tarım Ekonomisi (YL)

 

8

EMRE DÖNER

Tarım Ekonomisi (YL)

 

9

NEZİH SALKIM

Tarım Ekonomisi (YL)

 

10

KENAN KARA

Tarım Ekonomisi (YL)

 

11

ÖZGÜR NAZ

Tarım Ekonomisi (YL)

 

1

NAZLI ÖZKURT

Tarımsal Biyoteknoloji (YL)

 

2

DOĞANCAN BEDİR

Tarımsal Biyoteknoloji (YL)

 

3

SELİN ÖZLÜ

Tarımsal Biyoteknoloji (YL)

 

4

ÖZGE ÖZERDEM İLİK

Tarımsal Biyoteknoloji (YL)

 

1

GİZEM YAĞMUR ATMACA

Tarla Bitkileri (YL)

 

2

ALİ BARCIN

Tarla Bitkileri (YL)

 

3

İBRAHİM AVKIRAN

Tarla Bitkileri (YL)

 

4

NAZLI KARA

Tarla Bitkileri (YL)

 

5

EGEMEN ÇELİK

Tarla Bitkileri (YL)

 

6

CANER ATALAY

Tarla Bitkileri (YL)

 

7

ZAFER GİRGİN

Tarla Bitkileri (YL)

 

8

HARUN EMRE SOLMAZ

Tarla Bitkileri (YL)

 

9

ELİF ARSLAN

Tarla Bitkileri (YL)

 

1

MEHMET EFEOĞLU

Tekstil Mühendisliği (YL)

 

2

BARIŞHAN SAYHAN

Tekstil Mühendisliği (YL)

 

3

CEMRE BUĞDAYCI

Tekstil Mühendisliği (YL)

 

4

CEYLAN RUKEN İYİK

Tekstil Mühendisliği (YL)

 

5

LEVENT CANDEMİR

Tekstil Mühendisliği (YL)

 

6

FATİH KAPUCUOĞLU

Tekstil Mühendisliği (YL)

 

7

ERDİNÇ ŞAHİN

Tekstil Mühendisliği (YL)

 

8

ÖNER GÜNDÜZ

Tekstil Mühendisliği (YL)

 

9

SERCAN YAZ

Tekstil Mühendisliği (YL)

 

1

EBRU NUR MAMAN

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Bitki Besleme

2

CANAN YALÇINTEPE

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Bitki Besleme

3

ALPER ÇIKRIKÇILI

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Bitki Besleme

4

DOĞANCAN BEDİR

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Bitki Besleme

5

SEDA PAMAY

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Bitki Besleme

6

HARUN EMRE SOLMAZ

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Bitki Besleme

7

EMRE ALEMDAR

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Bitki Besleme

8

SULTAN MURAT YILMAZ

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Bitki Besleme

9

ESİN AKGÜN

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Bitki Besleme

10

DOĞAN ŞİLLİ

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Bitki Besleme

11

ULAŞ SARIKAYA

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Toprak Bilimi

12

GÖKHAN DABANCA

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Toprak Bilimi

13

NEZİH SALKIM

Toprak Bil. Ve Bitki Bes. (YL)

Toprak Bilimi

1

SENA AVCI ATAMAN

Zootekni (YL)

 

2

ESAD ESEOĞLU

Zootekni (YL)

 

3

DERYA DUVAN

Zootekni (YL)

 

4

DENİZ ULUSOY

Zootekni (YL)

 

5

MUSTAFA CEYLAN

Zootekni (YL)

 

6

EYÜP TÖRE

Zootekni (YL)

 

7

REMZİ ALTAN YILDIZ

Zootekni (YL)